Пошук

Як правильно доглядати за брекетами?

Встановлення брекет-системи досить трудомісткий процес, який передбачає комплексне лікування зубів та ясен, відбілювання і фторування. Після проведення всіх стоматологічних маніпуляцій, можна бути впевненим, що зуби та ясна витримають навантаження, викликані встановленням брекетів.

Читати далі

У Тячеві капітально відремонтують будівлю стоматологічної поліклініки (ФОТО)

За даними порталу публічних закупівель Прозорро, 9 липня Тячівська міська рада уклала угоду на проведення робіт з капітального ремонту будівлі комунальної власності стоматологічної поліклініки по вул.Вайди, 1.

Читати далі

Руськополівець на карантині знімає село з висоти пташиного польоту (ФОТО, ВІДЕО)

Автором атмосферних аеровідеороликів з краєвидами Руського Поля, які набувають популярності у мережі, є місцевий стоматолог Михайло Попович. Зараз, під час карантину, лікар приймає лише пацієнтів з ургентними випадками. Тож вільного часу побільшало, і руськополівець вирішив проводити його з користю, фільмуючи красу рідного краю. Так з’явились ролики з виглядом села, а також про європейських річкових бобрів, які оселились нещодавно в околицях Руського Поля.

Читати далі

Депутати райради ліквідували комунальний заклад «Тячівська районна стоматологічна поліклініка»

29 листопада, на першому пленарному засіданні 15-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання депутати прийняли рішення про державну реєстрацію припинення КЗ «Тячівська районна стоматологічна поліклініка» (м.Тячів, вул.Голлоші, 1) шляхом ліквідації.

Читати далі