Пошук

На Тячівщині спалювання сухої трави призвело до загибелі жінки та травмування її сина (ФОТО)

Незважаючи на усі застереження рятувальників та збільшення розміру штрафів, кількість пожеж сухої рослинності не зменшується. Сьогодні одне з таких загорань завершилось трагічно: у присілку Вишоватий, що в селі Терново Тячівського району, загинула 81-річна жінка, а її син отримав опіки.

Читати далі

Палиш листя та траву? Забруднюєш повітря? Готуйся до штрафів: 61 тисяча та 153 тисячі гривень

Сьогодні Верховна Рада ухвалила рішення: тих, хто забруднює повітря , спалюючи листя, стерню, порушує екологію шкідливими речовинами серйозно штрафуватимуть. Штрафи виросли у 20 разів. Порушникам варто готуватися і до кримінальної відповідальності.

Читати далі

За спалювання листя і сухої трави закарпатцям доведеться сплатити до 1700 грн. штрафу

Щоосені, прибираючи біля своїх будинків листя, суху траву та бадилля, люди їх підпалюють. Дим, який виділяється під час горіння, призводить до шкідливих наслідків для навколишнього середовища. Медики застерігають, що і для здоров’я людини таке прибирання не є корисним, а навіть навпаки – отруює наш організм.

Читати далі

Тячівський РВ УДСНС попереджає!

Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Читати далі