Пошук

Закарпатці можуть пожалітись в Антимонопольний комітет на здирницькі ціни в магазинах під час епідемії

В Україні з’явився простий інструмент, за допомогою якого будь-який громадянин може проінформувати Антимонопольний комітет про завищення ціни на будь-які товари у роздрібній торгівлі в час надзвичайної ситуації. Про це повідомила платформа «Ліга антитрасту».

Читати далі

Президія Громадської ради поскаржилась у прокуратуру на Тячівську РДА (ДОКУМЕНТ)

Вчора, 20 березня, президія Громадської ради при Тячівській РДА письмово звернулася до Тячівської місцевої прокуратури. Приводом до цього стали дії керівництва Тячівської РДА щодо утворення ініціативної групи для формування нового складу дорадчого органу.

Читати далі

На Тячівщині цього тижня через ГРВІ до медиків звернулися понад тисячу осіб

За повідомленням Тячівського районного управління ДСЕС у Закарпатській області, за цей тиждень зареєстровано 1095 звернень у медичні заклади району зі скаргами на застудні захворювання, з них 208 – у Тячівську міську поліклініку.

Читати далі

Народна рада Тячівщини просить Голубку терміново призначити іншого начальника управління освіти (ДОКУМЕНТ)

Таке прохання активісти мотивують численними скаргами населення на закритість інформації про вільні вакансії в освіті району, а також тим, що доцільність перебування на посаді нинішнього в.о. начальника Іван Шеверя була піддана сумнівам за результатами міністерської перевірки у 2013 році.

Читати далі