Пошук

Спалах COVID-19 у Руському Полі: закрили ринок та заборонили транспортне сполучення

03 серпня 2020 року під головуванням Тячівського міського голови – Ковача І.І. та керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня, секретаря міської ради – Крічфалушія І.І. відбулось засідання міської комісії щодо запобігання на території Тячівської громади, зокрема села Руське Поле, гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Читати далі

Секретарка Дулівської сільради працює на посаді вже 20 років (ФОТО)

Секретар сільської ради – це робота, ввірена людьми: почесно, але водночас надвідповідально. Секретар Дулівської сільської ради Наталія Кевешлігеті, юристка за фахом, двадцять років безперервно працює секретарем сільської ради.

Читати далі

Україна вироблятиме тисячі ПЛР-тестів щодня

В Україні вироблятимуть ПЛР-тести для виявлення коронавірусу в обсязі від 2 до 7 тисяч щоденно. Виготовлення тестів в Україні допоможе жителям , у тому числі і закарпатцям, не витрачати зайвих коштів. Про виробництво тестів Україною заявив заступник голови Офісу президента, секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19

Читати далі

У Дубовому побільшало осіб, що перебувають на самоізоляції

Як повідомила секретар виконкому Дубівської селищної ради Діана Михалчич, станом на вчора, 2 квітня, у селищі на самоізоляції перебувають 75 осіб. У період з 30 березня по 2 квітня з-за кордону повернувся ще 21 мешканець селища.

Читати далі