Пошук

Священик благословив дубівських вівчарів на щасливе літування (ФОТО)

Сьогодні дубівські вівчарі, про яких писало наше видання, приймали чергових гостей. На цей раз до них завітав священик о.Володимир. Він провів молебень та благословив чабанів на щасливе літування.

Читати далі

У тячівській Свято-Покровській церкві УПЦ кошики будуть освячувати з 2 ночі до 8 ранку

Як повідомляє священник Свято-Покровського храму, що по вул.Польовій у м.Тячів, о.Василій Челленяк, святкування Світлого Христового Воскресіння 19 квітня відбудеться за розкладом.

Читати далі

«Головне – бути людиною»: священик із Тячівщини – про служіння і боротьбу з КОВІД-19 у США, та Великдень в часи пандемії

Священик греко-католицької церкви о.Андрій Думнич більш, ніж півроку живе з сім’єю у США: служить у двох невеликих сусідніх містечках штату Пенсильванія. До того часу опікувався парафією на присілку Вітерна у Дубовому. В епістолярній розмові спілкуємось з о.Андрієм про служіння за океаном, боротьбу з КОВІД-19 у країні, яка на сьогодні є світовим лідером за кількістю захворювань на коронавірус (наразі у США виявлено майже 600 тисяч хворих), та про святкування Великодня під час коронавірусного карантину.

Читати далі

Великдень: у містах паски освячуватимть у пекарнях, у селах священники ходитимуть по вулицям

Радник міністра внутрішніх справ Юрій Тандіт заявив, що правоохоронці розуміють бажання вірян відсвяткувати Великодень, Іудейського Песаху і мусульманських свят - Ночі Бараата та початку місяця Рамадан.

Читати далі