Пошук

На Тячівщині завершилась благодійна акція для майбутніх першокласників (ВІДЕО)

У Тячівському та Рахівському районах завершилась благодійна акція, у рамках якої кожен майбутній першокласник отримує ранці з усім необхідним для навчання канцелярським приладдям.

Читати далі

Благодійна акція «З любов’ю та турботою до дітей» пройшла у Тячеві, Нижній Апші та Топчині (ФОТО)

28 липня традиційна, вже десята за ліком, благодійна акція «З любов’ю та турботою до дітей», яка щороку напередодні Першовересня проводиться на Тячівщині і Рахівщині з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки, відбулася у тячівських школах №2, ім.Ш.Голлоші з угорською мовою навчання, Нижньоапшанській ЗОШ І-ІІІ ст. та Топчинській ЗОШ І-ІІ ст.

Читати далі

Закарпатські митники вилучили незадекларований дитячий одяг, сумки та рюкзаки (ФОТО)

Напередодні, 23 лютого 2020 року, на митний пост «Ужгород» Закарпатської митниці Держмитслужби заїхав автобус «IVECO» словацької реєстрації, під керуванням громадянина України.

Читати далі

Першокласникам Тереблянської долини, Руського Поля, Лазів та Округлої теж подарують рюкзаки зі шкільним приладдям

З понеділка, 15 серпня, благодійна акція до Дня знань, в рамках якої першокласникам вручать шкільні наплічники з усім необхідним для навчання приладдям, продовжиться і в інших селах Тячівського району – Буштині, Вонігові, Новобарові, Тереблі, Дулові, Руському Полі, Лазах, Округлій та Кричеві.

Читати далі

Першокласники з 12 сіл Тячівщини готові до школи (ФОТО)

Благодійна акція напередодні початку нового навчального року, під час якої, за ініціативи народного депутата Василя Петьовки, майбутні першокласники Тячівського та Рахівського районів отримують шкільні ранці з усім необхідним для навчання, проводиться вже шостий рік поспіль.

Читати далі