Пошук

В оздоровчому закладі для дітей «Берізка» готові до співпраці з громадами Тячівщини

Посилення карантинних обмежень торкнулось і закладів дитячого оздоровлення. На Тячівщині оздоровчий заклад для школярів «Берізка» – в очікуванні. Далася взнаки і реформа місцевого самоврядування, яка внесла свої корективи у подальшу роботу табору.

Читати далі

Тячівські районні заклади та районна рада  - без фінансування. Народний  депутат Василь Петьовка звернувся до Шмигаля  

Місцевими виборами 25 жовтня в Україні практично  завершилась адміністративна реформа  внаслідок  якої на території Тячівського району Закарпатської області утворено 10-ть об’єднаних територіальних громад.

Читати далі

Солотвинська обласна алергологічна лікарня: півроку без пацієнтів та втрата бази відпочинку

Для медицини краю та країни, загалом, цей рік видався доволі складний. У роботу багатьох медичних закладів внесли свої корективи пандемія та медична реформа вторинної ланки. Значних змін зазнала й одна з унікальних лікарень на території області – обласна алергологічна лікарня, що у Солотвині. Керує закладом Леон Данко. З ним і говоримо про роботу медзакладу в умовах пандемії та про втілення медреформи.

Читати далі

Володимир Симулик: «Реформа охорони здоров’я – це не лише нові виклики, а й нові можливості та додаткові інструменти для розвитку галузі»

Коментар кандидата в депутати Закарпатської обласної ради від партії «Рідне Закарпаття» розмістили на офіційній сторінці партії у соцмережі Фейсбук:

Читати далі