Пошук

На Тячівщині виявили два нові випадки COVID-19

За інформацією директора КНП «Тячівська районна лікарня» Федора Яринича, станом на сьогодні на Тячівщині лабораторно підтверджено два нові випадки захворювання на КОВІД-19: один – у пацієнтки інфекційного відділення лікарні, ще один – у мешканця Нижньої Апші, який лікується амбулаторно. Це результати 72-х проб, відправлених до вірусологічної лабораторії м.Ужгород у вівторок.

Читати далі

Як створити відділення невідкладної допомоги у Тячівській лікарні і не зашкодити інтересам «Гемо Медики» – вирішували в райраді

21 травня у сесійній залі райради відбулася зустріч керівництва району та депутатів Тячівської райради, керівників КНП «Тячівська районна лікарня» та «Тячівська районна поліклініка» з директором ТОВ «Гемо Медика Тячів» Михайлом Філіпом.

Читати далі

Медсестри Тячівської райлікарні приймали вітання з професійним святом (ФОТО)

12 травня в Україні відзначили Міжнародний день медичної сестри. З цієї нагоди медсестри КНП «Тячівська районна лікарня» приймали вітання від керівництва та профспілки закладу.

Читати далі

Як лікують хворих на Ковід-19, розповіла завідувач інфекційного відділення Тячівської районної лікарні

Під час пандемії Ковіду-19 медики інфекційного відділення КНП «Тячівська районна лікарня» опинились «на передовій» боротьби з коронавірусною інфекцією.

Читати далі

За вихідні на Тячівщині нових хворих на COVID-19 не виявлено, один експрес-тест – позитивний

За інформацією директора КНП «Тячівська районна лікарня» Федора Яринича, станом на 12 травня у Тячівському районі нових випадків захворювання на Ковід-19 не виявлено. Загалом, коронавірусну інфекцію було підтверджено у 17 людей, зокрема, двох медиків.

Читати далі