Пошук

У Тячівській районній лікарні почали реконструкцію під відділення екстреної невідкладної меддопомоги

У КНП «Тячівська районна лікарня» розпочався капітальний ремонт з переплануванням першого поверху акушерсько-гінекологічного корпусу під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Цей проект увійшов до Програми Президента «Велике будівництво» і фінансується з державного та місцевого бюджетів.

Читати далі

Директор КНП «Тячівська райлікарня»: «За лікування хворих на Ковід-19 поки не отримали жодної копійки»

На Тячівщині статистика захворюваності на Ковід-19 не тішить. За словами медиків, причиною цьому є недотримання карантинних обмежень. Щодня виявляють до двох десятків нових інфікованих. На жаль, трапляються і важкі випадки.

Читати далі

Респіратори, захисний одяг, система знезараження: Тячівська райлікарня отримала допомогу від Словаччини (ФОТО)

Допомога надається в рамках проєкту «Підтримка лікарень у сільській місцевості Закарпаття» за підтримки Словацької агенції з міжнародного розвитку (SlovakAid) через громадську організацію «Карпатська агенція прав людини «Вестед» та у співпраці зі спільнотою волонтерів Центру протидії коронавірусу - Закарпаття.

Читати далі

Тячівська райлікарня отримає медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для лікарів від Нафтогазу

Найбільший літак у світі – Мрія та потужний Антей повернулись з Китаю і привезли медичне обладнання та засоби індивідуального захисту для лікарів. Це понад 140 т вантажу. Ми очікуємо на прибуття ще одного літаку з 60 т вантажу до 2 червня.

Читати далі