Пошук

У Тячеві провели 16-ту Прощу народів і національностей (ФОТО)

11 липня у Тячеві, на польовому престолі біля каплички Зарваницької Богородиці, під егідою Мукачівської греко-католицької єпархії, провели вже шістнадцяту Прошу народів і національностей. Цього року греко-католики Закарпаття відзначать цілий ряд ювілейних дат, зокрема, 20-ліття зарахування до лику святих єпископа Теодора Ромжі, яке здійснив Папа Римський Іван Павло Другий під час візиту в Україну.

Читати далі

У Тячеві відбудеться традиційна Проща народів та національностей

В суботу, 10 липня, у Тячеві відбудеться вже 16-та Проща народів та національностей, яка проходить за участі паломників з інших регіонів України та сусідніх країн. Місце проведення – польовий престол по вул.Нересенській.

Читати далі

Паломники з Тячівщини відвідали духовний центр у Зарваниці (ВІДЕО)

Щороку тисячі паломників з усіх куточків країни відвідують найбільшу греко-католицьку святиню в Україні – духовний центр у Зарваниці. Прочани кажуть: проща до релігійного осередку – це не лише нагода побачити величні храми та попросити в Бога благословення. Вона об’єднує людей в єдину молитовну спільноту, дарує відчуття підтримки та духовного зцілення.

Читати далі

Греко-католики Тячівщини вирушили в паломництво до Зарваниці (ФОТО)

Щороку тисячі паломників з усіх куточків країни відвідують найбільшу греко-католицьку святиню в Україні – духовний центр у Зарваниці, що на Тернопільщині. Прочани кажуть: проща до релігійного осередку – це не лише нагода побачити величні храми та попросити в Бога благословення. Вона об’єднує людей в єдину молитовну спільноту, дарує відчуття підтримки та духовного зцілення.

Читати далі

Історію свого переїзду з України до Китаю Алекс Кост показав на TikTok-сторінці

Міні-фільм про те, як устьчорнянець Алекс Кост прощається з батьками в Україні та здійснює переліт до Китаю, показав танцюрист на своєму TikTok-каналі. За добу відео вже вподобало понад 1 мільйон осіб.

Читати далі