Пошук

Найкращі чоловічі кросівки для фітнесу в 2021 році

Щоб продуктивно, а головне безпечно, займатися фітнесом, знадобиться зручне спортивне взуття, серед якого можна виділити чоловічі кросівки. Таке взуття має бути якісним та зручним. З цієї статті ви дізнаєтеся в чому особливості різних моделей чоловічого вчуття для занять спортом.

Читати далі

Чим і як годують дітей у Буштинській громаді?

Чим і як годують школярів та дошкільнят у Буштинській громаді на Тячівщині, як контролюють якість харчів, де закуповують продукти та як впроваджують нові вимоги до харчування – відповіді на ці питання дізнаємось в освітніх закладах Буштина.

Читати далі

На Закарпатті СБУ заблокувала схему збуту "лівого" пального на сотні мільйонів гривень (ФОТО)

За даними досудового слідства, нелегальну оборудку організували мешканці з кількох областей. Вони реалізовували нафтопродукти через низку фірм, які мали ліцензію на торгівлю підакцизними товарами. Загалом у схемі було задіяно 13 комерційних структур, у тому числі з ознаками фіктивності.

Читати далі

Замороження цін на деякі продукти в Росії призвело до зникнення їх з полиць магазинів

Замороження державою цін на цукор і соняшникову олію призвело до того, що невеликі та середні торгові мережі зіткнулися з проблемами - нестача поставок і, як наслідок, дефіцит товару, інформує Українська Правда.

Читати далі

У Брустурянському лісгоспі триває заготівля насіння (ФОТО)

З приходом осені працівники Брустурянського лісгоспу розпочали планові роботи із заготівлі насіння, яке є запорукою створення високопродуктивного, біологічно стійкого та господарсько-цінного лісового насадження. А триває збір насіння аж до кінця року, адже фаза дозрівання для кожної з лісових порід є індивідуальною. Про це повідомили лісівники на офіційній сторінці у мережі.

Читати далі