Пошук

У Тячеві провели практикум щодо здійснення публічних закупівель (ФОТО)

Законодавство у сфері публічних закупівель постійно змінюється. Тож у фахівців територіальних громад, які займаються цим напрямком, часто виникають труднощі. Як діяти у тій чи іншій ситуації в рамках закону – дізнавались на семінарі-практикумі, який провели 8 червня у залі Тячівської районної ради. Це перший такий захід, організований з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки для представників територіальних громад Тячівщини Тячівською районною та міською радами.

Читати далі

Мала академія наук: у Тячеві відбувся семінар-практикум для вчителів та учнів-учасників (ФОТО)

13 грудня 2019 року о 14.00 годині на базі Тячівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені В. Гренджі-Донського (каб. «Географії») відбувся міський семінар-практикум для вчителів та учнів-учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН закладів освіти Тячівської ОТГ.

Читати далі

У Тячеві проходить районний семінар-практикум клубних, бібліотечних та музейних працівників (ФОТО)

Саме тепер у картинній галереї ім.Ш.Голлоші (м.Тячів) проходить районний семінар-практикум клубних, бібліотечних та музейних працівників на тему: «Роль і місце закладів культури у формування культурних цінностей сучасного суспільства».

Читати далі

Тячівські подтківці провели семінар-практикум по декларуванню доходів громадян

У Тячівській ДПІ відбувся семінар-практикум для платників податків на тему: «Декларування доходів громадян та правила заповнення декларації про майновий стан та доходи».

Читати далі

Педагоги Тячівського ЦДЮТ радились, як працювати з нестандартними дітьми

Днями у Тячівському районному ЦДЮТ проводився семінар-практикум керівників гуртків відділу художньо-естетичної творчості. Передовсім провели круглий стіл, за яким педагоги установи вирішували педагогічні завдання та проблеми, що виникають в процесі навчально-виховної роботи.

Читати далі