Пошук

«Укрзалізниця» відновила пару дизель-поїздів через Тячівщину

Як повідомили нашому виданню на залізничній станції «Тячів», сьогодні, 30 липня після кількамісячної карантинної перерви відновилося курсування приміського дизель-поїзда Батьово-Солотвино та Солотвино-Батьово.

Читати далі

Тячівщина вже п’ятий місяць без залізничного сполучення

Через поширення коронавірусу регулярні пасажирські перевезення в Україні були заборонені 18 березня. З того часу через Тячівщину не курсують приміські потяги та пасажирські поїзди «Львів-Солотвино» і «Київ-Солотвино».

Читати далі

Ініціювати створення комісії для відновлення КПП «Тересва» та «Ділове», - народний депутат Василь Петьовка звернувся до Олексія Петрова

Відновлення пунктів пропуску вкрай важливе для зміцнення та відновлення етнічних, культурних, родинних та ділових зв’язків між Україною та Румунією, дозволить спростити рух до Європейських країн та дозволить відновити рух потягів до Рахова

Читати далі

До кінця дня 27 березня державний кордон буде закрито

Зеленський каже, що два тижні тому закликав громадян терміново повернутись до України. Більшість зробила це самостійно. Інших, а це понад вісімдесят тисяч українців, влада повернула додому літаками, потягами та автобусами. Але зараз уже немає часу чекати. Влада опинилась перед важким вибором між громадянам, які ще за кордоном та безпекою сорока мільйонів громадян всередині країни.

Читати далі