Пошук

У Дубовому запрацював ЦНАП (ФОТО)

У Дубівській територіальній громаді за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» розпочав роботу Центр надання адміністративних послуг. Мешканці громади можуть отримати 120 адміністративних послуг, серед яких: реєстрація місця проживання, актів цивільного стану, соціальні послуги. Щовівторка будуть натаватися й пенсійні послуги.

Читати далі

В Тячівському ЦНАПі та в сільських комітетах громади можна подати документи для отримання соціальних послуг

З січня 2021 року в ЦНАПі Тячівської міської ради (м.Тячів,вул.Нересенська, 5) та в сільських комітетах с.Р.Поле, с.Тячівка, с.Лази та Округла можна подати документи для отримання соціальних послуг.

Читати далі

У Тячеві склали «карантинний» протокол на викладачку танців

Днями Тячівський районний суд на стадії підготовки справи до розгляду встановив: з протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що 15.01.2021 року, о 17.50 год., в м. Тячів по вул. Кошута в приміщенні «Студії танців» хореограф надавала послуги з вивчення танців громадян без захисної маски респіратора, чим начебто порушила п. 10.1 постанови КМУ 1236 від 19.12.2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Читати далі

На Закарпатті судитимуть злочинне угруповання, яке налагодило канал нелегальної міграції осіб до країн ЄС (ФОТО)

Організував «бізнес» 42-річний іноземець і залучив до діяльності двох своїх синів. За послуги «перевізників» брали по 6000 доларів США.

Читати далі