Пошук

В Україні заборонять пластикові пакети, – Кабмін

В уряді повідомили: Міністерство енергетики та захисту довкілля підтримує обмеження обігу пластикових пакетів на території України. Наразі пластикові пакети заборонили використовувати у 33 країнах світу, ще 53 країни запровадили часткову заборону або запровадили податок на одноразові пакети.

Читати далі

Платники єдиного податку сплатили понад 463,2 млн гривень до казни Закарпатської області

Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Закарпатській області. Аналізуючи надходження єдиного податку за три квартали 2019 року, податківці відзначають, що малий та середній бізнес краю сплатив до територіальних скарбниць на 68,1 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

Читати далі

Закарпатські підприємства сплатили 315,8 млн грн податку на прибуток

Платниками податку на прибуток – підприємствами Закарпатської області за підсумками січня-серпня 2019 року сплачено до Зведеного бюджету майже 315 млн 839 тис. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума сплаченого податку на 59,1 млн грн більша.

Читати далі

Власники нерухомості поповнили місцеві бюджети Закарпаття на понад 50 млн грн

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що таку суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачено платниками Закарпатської області цьогоріч протягом січня-серпня. У відомстві зазначають, що такого результату досягнуто за рахунок розширення інформації про об’єкти нерухомості, необхідної для розрахунку податку, отриманої як від органів державної реєстрації прав на нерухоме майно, так і від громадян за результатами звірок даних.

Читати далі