Пошук

У Тячеві вшанували пам’ять жертв війни в Україні (ФОТО)

Сьогодні, 22 червня, у Тячеві керівники районної та міської влади вшанували пам’ять жертв Другої світової війни покладанням кошиків з квітами до погруддя героя-танкіста Степана Вайди та Обеліску воїнам-визволителям у міському парку.

Читати далі

У Тячеві відбулось покладання квітів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (ФОТО)

Другій світовій війні у місті Тячів відбулося урочисте покладання квітів до погруддя Героя Радянського Союзу Степана Вайди та до обеліску воїнам – визволителям у міському парку.

Читати далі

У Топчині відкрили погруддя румунського поета Мігая Емінеску (ФОТО)

15 червня у Топчинській ЗОШ І-ІІ ст. з румунською мовою навчання у співпраці з культурною асоціацією «Boema OJT» (м. Бая-Маре) та румуномовним Солотвинським ліцеєм-інтернатом ім. Мігая Емінеску провели захід, присвячений 130-річчю смерті національного поета Румунії Мігая Емінеску.

Читати далі

У Тячеві вшанували річницю визволення від фашистських загарбників (ФОТО)

Сьогодні, 24 жовтня, у Тячеві, з нагоди річниці визволення міста від німецько-фашистських завойовників, відбулося урочисте покладання квітів до погруддя героя-танкіста Степана Вайди та обеліска воїнам-визволителям у міському парку.

Читати далі