Пошук

Правоохоронці взяли під варту закарпатця, підозрюваного у вимаганні неіснуючих боргів (ФОТО)

За даними слідства, 50-річний чоловік, залучивши до справи кількох посередників, вимагав у мешканця Хуста повернення неіснуючого боргу – 20 тис. грн. На 47-річного потерпілого чинили психологічний тиск, телефонували з погрозами. Згодом у ході штовханини, яка виникла під час зустрічі з вимагачами, відібрали автомобіль. Підозрюваний заявляв, що поверне його лише після сплати вказаної суми коштів.

Читати далі

Суд поновлює провадження у справі про земельну ділянку під речовим ринком у Тячеві

За даними Єдиного реєстру судових рішень, 19 січня 2021 року Господарський суд Закарпатської області розглянув матеріали скарги від 10.07.2019 №035/19, заявленої МПП «Гранат» у справі за позовом Тячівської міської ради до МПП «Гранат» про повернення земельної ділянки (між рестораном «Україна» та відділенням Ощадбанку), яку підприємство використовує під речовий ринок у Тячеві.

Читати далі

Цифра дня: 270 депутатів підтримали "антиколомойський" законопроєкт

Сьогодні, під час позачергово засідання, Верховна Рада в другому читанні схвалила законопроєкт про вдосконалення механізмів регулювання банківської сфери, який ще називають “антиколомойським”, оскільки він є однією з вимог МВФ щодо неповернення “Приватбанку” олігарху.

Читати далі

У Солотвині завдяки зусиллям прокуратури землі лісу повернули у комунальну власність

Тячівським районним судом задоволено позовну заяву Тячівської місцевої прокуратури про повернення 0,62 га земельної ділянки у комунальну власність. Ринкова вартість землі складає близько 300 тис грн.

Читати далі