Пошук

Першачки Тячівщини та Рахівщини до школи готові (ФОТО)

У Тячівському та Рахівському районах завершилась багаторічна благодійна акція для майбутніх першокласників, яка ось уже десятий рік поспіль проводиться за ініціативи народного депутата України Василя Петьовки. В рамках акції кожен майбутній першокласник отримує ранці з усім необхідним для навчання в першому класі приладдям.

Читати далі

Першачки Тячівської ЗОШ №1, Кривого, Калин та Грушова до школи готові (ФОТО)

На Тячівщині триває щорічна благодійна акція для майбутніх першокласників, яка ось уже десятий рік поспіль проводиться в районі з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки.

Читати далі

До першого класу готові! Майбутні першокласники Тячівщини отримують подарунки (ВІДЕО)

Традиційно, вже близько 10 років поспіль, майбутні першачки Тячівщини та Рахівщини отримують цінні подарунки – ранці наповнені всім необхідним шкільним приладдям. Благодійну акцію щороку до 1 вересня організовують за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки

Читати далі

У XVIII ст. у Тячеві на Тисі діяв пором

З давніх давен Тячів як одне з п’яти марамороських королівських міст займав вигідне географічне розташування на торговому шляху, який перетинала бурхлива Тиса. Водну перешкоду можна було подолати на поромній переправі. Перша згадка у документах про перевіз через річку Тиса датується 1745 роком.

Читати далі