Пошук

Вісімдесятилітній барбер з Дубового дає фору молодим майстрам (ФОТО)

Дубівчанин Михайло Мезей ось вже понад 60 років займається своєю улюбленою справою - стриже чоловіків. А ще він великий фанат футболу, свого часу був одним з кращих воротарів у районі, також тренував футбольну команду "Колос" та був арбітром футбольних матчів.

Читати далі

Лазівчанка Олена Токар малює реалістичні портрети олівцем (ФОТО)

З 6 по 21 червня у Тячівській центральній районній бібліотеці проходить виставка робіт молодої художниці-аматора з Лазів Олени Токар. Талановита лазівчанка, перукар за професією, мама двох дітей, Олена захоплюється створенням реалістичних портретів олівцем з фотографій. Серед них – портрети зірок сцени Кузьми Скрябіна, Насті Каменських, відомих кіноакторів і просто друзів та знайомих Олени.

Читати далі

Дубівчанка у Празі робить зачіски та макіяж моделям подіуму (ФОТО)

Наталія Мотринець з Дубового ось вже понад 10 років чаклує над образами дівчат та жінок, роблячи їм вибагливі зачіски та мейкапи. Жінку добре знають дубівчанки, адже багатьом з них Наталія допомагала у створенні образу вишуканими фризурами та візажем. А робить вона це на високому професійному рівні. Адже, аби не відставати від модних тенденцій та вдосконалювати свої вміння, майстриня відвідала чимало майстер-класів відомих перукарів та стилістів по всій Україні.

Читати далі