Пошук

Тячівські борці зайняли почесне ІІ місце на турнірі з греко-римської боротьби у Будапешті (ФОТО)

Збірна команда Закарпатської області, в яку ввійшли вихованці ДЮСШ Тячівської міської ради: Павлик Денис, Форкавець Олександр, Думнич Олександр, Карасьов Борислав та Гегедиш Олександр зайняла почесне ІІ місце на турнірі з греко-римської боротьби, що відбувся в місті Будапешт (Угорщина) 05 червня 2021 року, приуроченому 100 річчю заснування Федерації боротьби Угорщини.

Читати далі

Тячівські футболісти стали чемпіонами ДЮФЛ Закарпатської області (ФОТО)

Наші тячівські юнаки футболісти (2008-2009 р.н.) сьогодні перемогли в команди ДЮСШ м.Ужгород з рахунком 2:1. Саме ця перемога вивела спортивний клуб «Тячів» в чемпіони дитячо-юнацької футбольної ліги Закарпатської області (2008-2009р.н.)

Читати далі

Тячівські футболісти здобули перемогу у матчі з СК «Сільце» (ФОТО)

Вчора, 04 червня, на стадіоні Авангард у місті Свалява футболісти (2009-2010 р.н.) спортивного клубу "ТЯЧІВ" зіграли чергову гру в рамках дитячо-юнацької футбольної ліги Закарпатської області та перемогли з рахунком 2:0 у СК «Сільце», вийшовши таким чином до 1/2 фінальної частини.

Читати далі

Переможцем футбольного турніру серед учнів шкіл Тячівської громади стала команда Тячівської ЗОШ № 1 (ФОТО)

20 травня 2021 р. на міському стадіоні ім.Л.Бийреша змагались учні ЗЗСО Тячівської міської ради у футбольному турнірі серед юнаків 2003 р.н. і молодше.

Читати далі