Пошук

Селищний голова Дубівської громади Денис Каганець: «Бізнес має працювати чесно. Сплата податків – це внесок у розвиток громади»

Законами України передбачено, що податки сплачують усі, крім дітей, людей похилого віку та інвалідів. З цих податків виплачується зарплата вчителям, медикам, військовим, поліцейським та іншим державним працівникам, отримують допомогу непрацездатні особи, пенсіонери, інваліди, малозабезпечені, а також особи, що тимчасово залишилися без роботи.

Читати далі

«Захист гідності людини та її права на достойне життя є основним завданням соціальної політики», - кандидат від ПП «Рідне Закарпаття» Вікторія Вайс-Росул

У сучасному суспільстві, що час від часу переживає період криз, вкрай важливо, щоб особа, сім'я, родина, діти, дорослі, пенсіонери були захищеними. Аби навіть ті, хто належить до категорії малозабезпечених, хто щойно створив родину, хто не може звести кінці з кінцями через брак гідної роботи знали, що вони матимуть гідне життя, а не чергові декларації.

Читати далі

Закарпатські поліцейські розшукали злочинців, які обікрали подружжя пенсіонерів на 12 тисяч гривень (ФОТО)

Повідомлення про крадіжку правоохоронці отримали вчора, 20 липня, близько 17:00. Потерпілими стали двоє пенсіонерів, які впустили на власне подвір’я трьох збирачів металобрухту.

Читати далі

У Буштині в першій половині дня голосували здебільшого пенсіонери (ВІДЕО)

У смт. Буштино, що входить до 71 округу, дільниці відкрилися вчасно. У першій половині дня голосування пройшло без порушень, та з малою явкою виборців. Прогнозують більшу явку у другій половині дня

Читати далі