Пошук

Школярі Тячівщини стали призерами низки обласних олімпіад

Днями в Ужгороді завершився третій тур Всеукраїнських предметних олімпіад з різних дисциплін. Про призерів деяких змагань ми повідомляли раніше. Як повідомляють у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти, школярі навчальних закладів Тячівщини продемонстрували гарні результати ще у ряді інтелектуальних перегонів.

Читати далі

Школяр із Тячева став призером обласної олімпіади з біології, а юна вільхівчанка – з історії

Як повідомили у Закарпатському інституті післядипломної освіти, на ІІІ, обласному, етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії диплом ІІІ ступеню виборола учениця 9 класу Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ст. Анна Гапчук (вчитель М.М.Гапчук).

Читати далі

Дубівська школярка стала призеркою обласної олімпіади з російської мови та літератури

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти триває третій, обласний, етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, в яких беруть участь юні інтелектуали району. Вони гідно захищають честь своїх шкіл, демонструючи хороші знання та займаючи призові місця.

Читати далі

Школярка з Вільхівців зайняла друге місце на обласній олімпіаді з географії (ФОТО)

Перші успіхи юні інтелектуали Тячівщини показують у ІІІ турі обласних олімпіад з природничих дисциплін. Так, диплом ІІ ступеню на змаганнях юних знавців географії виборола одинадцятикласниця Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ст. Діана Фетько (вчитель – М.М.Мигалко).

Читати далі

Школярки з Тячева і Буштина стали призерками обласних олімпіад з іноземних мов

Нещодавно в Ужгороді, на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, стартував третій, обласний, етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, в яких бере участь обдарована учнівська молодь Тячівщини.

Читати далі