Пошук

Вільховецька громада увійшла до фіналу конкурсу «Наша громада»

Сьогодні, 10 червня, стали відомі 26 фіналістів конкурсу «Наша громада», розробленого у співпраці із телеканалами ICTV та СТБ, за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), за ініціативи та на замовлення партнера Програми DOBRE – Українського кризового медіа-центру.

Читати далі

Проголосуймо за громади Тячівщини в конкурсі проєктів ICTV та СТБ

Просимо підтримати громади нашого району в конкурсі «Наша громада» організованого телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Читати далі

Три громади Тячівщини беруть участь у конкурсі «Наша громада»

10 травня розпочалося голосування та відбір 26 фіналістів конкурсу «Наша громада», організованого телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Читати далі

Художниця Надія Попович-Черевко – лауреат міжнародного конкурсу (ФОТО)

Чергову відзнаку - диплом лауреата 1ст. та гранд у 50 єв. у міжнародному конкурсі «Weihnachtssterne”-Deutschland (Берлін) отримала наша талановита художниця Надія Черевко-Попович. Змагалася мисткиня у номінація « живопис», категорія –професіонали.

Читати далі