Пошук

Керівника міграційною служби в Тячівському районі затримали при отриманні 500 доларів хабаря

Виконуючого обов’язки начальника відділу Романа Бедея, який вимагав та отримав 500$ за пришвидшення процедури виготовлення закордонних паспортів та надання дозволів на виїзд за кордон для постійного місця проживання для двох осіб: жителя Тячева та його дружини.

Читати далі

У Тячівському римо-католицькому соборі небезпечних предметів не виявили

Як повідомив начальник ДПРЧ-8 м.Тячів Олександр Гайдош, вибухонебезпечних предметів на території та в будівлі Тячівського римо-католицького собору ім.Св.Штефана група вибухотехніків УДСНС в Закарпатській області не виявила.

Читати далі

Начальник Усть-Чорнянського ГПРВ розповів про будні рятувальників (ФОТО)

Карпатський крайсвоїми неповторними краєвидами манить багатьох туристів з усієї України та закордоння. Щорічно помилуватись неповторними панорамами та відпочити на лоні природи до нашого району з’їжджаються понад 2 тисячі туристів.І навіть цьогоріч, коли пандемія внесла свої корективи у всі сфери життя і, зокрема, у туристичну галузь, візитерів на узгір’ях вистачає.

Читати далі

Закарпатці попвнили місцеві бюджети на суму понад 2,3 млрд грн

Впродовж першого півріччя 2020 року до місцевих бюджетів краю надійшло майже 2 млрд 333 млн грн податкових платежів. Порівняно з відповідним минулорічним періодом надходження зросли на понад 47 млн гривень. Про це інформує начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Ілля Матьола.

Читати далі

Керівник закапатських надзвичайників відвідав чотири пожежно-рятувальний підрозділ на Тячівщині

Днями начальник ДСНС Закарпаття Мирослав Щербей з робочою поїздкою відвідав пожежно-рятувальні підрозділи Мукачівського, Іршавського, Хустського та Тячівського районів.

Читати далі