Пошук

Земельні відносини – сучасні зміни та перспективи: на Тячівщині та в Рахові пройшли семінари–навчання (ФОТО)

До учасників семінарів доносили необхідну інформацію про земельні відносини. Семінар-практикум, присвячений законодавчому регулюванню земельних відносин під назвою «Земельні відносини – сучасні зміни та перспективи» організували за ініціативи та підтримки народного депутата Василя Петьовки.

Читати далі

У Рахові пройшов семінар-навчання на тему «Земельні відносини: сучасні зміни та перспективи» (ФОТО)

Сьогодні, 9 липня  у Рахові на базі ресторану «Оленка» відбувся семінар – навчання на тему: земельні відносини – сучасні зміни та перспективи, куди були запрошені начальники та спеціалісти відділів земельних ресурсів, архітектури та містобудування, заступники голів територіальних громад, старости сіл, представники районних структур.

Читати далі

Закарпатські рятувальники провели масштабні тактико-спеціальні навчання із залученням авіації (ФОТО)  

Вчора, 2 липня, у с. Нижній Студений Хустського району відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання з гасіння лісової пожежі та пошуку і рятування людей на воді й у гірській місцевості.

Читати далі

У Тячеві провели обласний  семінар-навчання для надавачів соціальних послуг (ФОТО)

Вчора, 23 червня, в Тячівській міській раді  пройшов семінар-навчання для надавачів соціальних послуг Тячівського та Рахівського районів з питань ведення обліку та надання соціальних послуг різним категоріям сімей, дітей та молоді.

Читати далі