Пошук

Завідувач Широкулузького ДНЗ: «Дистанційне навчання стало тестом для вихователів на вміння креативно мислити»

З 12 березня рішенням Уряду в Україні було запроваджено карантин для усіх закладів освіти. Тож виші, школи та дитсадки закрились для відвідування здобувачів освіти, а навчально-виховний процес став дистанційний.

Читати далі

За чехів, угорців та комуністів: про освіту у Широкому Лузі розповідає «Шкільна хроніка» 30-40 років ХХ ст. (ФОТО)

Днями tyachiv.com.ua писав про «Шкільну хроніку» села Вільхівці 20-30-х років. У продовження теми погортаємо сторінки літопису школи у Широкому Лузі, або як вона називалася на час написання – «Державної руської народної школи в Широкому Лузі». Нагадаємо: цей унікальний рукопис надав нам для ознайомлення тячівець Михайло Савчук.

Читати далі

В Україні створили військовий підрозділ за румунським прикладом

Міжнародне співробітництво дозволяє впровадити в Україні передовий досвід діяльності румунських колег, закупити новітнє обладнання, екіпірування і техніку для військовослужбовців. Мета такого співробітництва - обмін передовим досвідом, спільні навчання і тренування для виконання службово-бойових завдань у екстремальних умовах.

Читати далі

Як у давнину навчались у Вільхівцях, розповідає «Шкільна хроніка» 20-30 років (ФОТО)

«Шкільна хроніка» – це унікальний історичний документ. З року в рік літописці фіксували в ньому не тільки перебіг шкільного життя, а й історію та важливі події у краї.

Читати далі

Колектив Тячівського РЦЗ адмінприміщення смт Дубове одягли вишиванки (ФОТО)

Сьогодні, 21 травня, в Україні відзначають День вишиванки, присвячений українській культурі та традиціям. Прийнято цього дня одягати вишиванку на роботу, навчання або просто на прогулянку.

Читати далі