Пошук

У Солотвині ремонтують автомобільний міст (ФОТО)

У смт Солотвино ремонтують міст на автодорозі Н-09 Мукачево-Рогатин. Спершу провели демонтаж перил та розбирання стяжки. Також відфрезерували старе покриття, на одній смузі усувають всі недоліки, після чого заасфальтують. Також проводиться ремонт опор та балок.

Читати далі

Тячівська міська рада звернулася до Служби автомобільних доріг у Закарпатській області щодо демонтажу бруківки

7 жовтня 2020 року Тячівська міська рада звернулася до Служби автомобільних доріг у Закарпатській області з проханням повідомити про подальші дії щодо використання демонтованої бруківки та розглянути можливість передачі демонтованої бруківки у власність Тячівської міської об’єднаної територіальної громади.

Читати далі

«Тарифи на транспортування газу необґрунтовані!», - нардепи В.Петьовка, В. Лунченко, В. Поляк та Р. Горват звернулись до Прем’єра

Тарифи на транспортування природного газу викликають справедливе обурення у жителів Закарпаття. Майже всі власники приватних будинків у селах та містах за свої кошти купували труби для транспортування природного газу до будинків, самостійно сплачували за монтажно-пускові роботи з прокладання газопроводів та приєднання до мережі.

Читати далі

Трояндова домівка Розалії та Іштвана Ердив: історія найстарішого будинку Тячева (ФОТО)

Днями стало відомо про майбутній демонтаж дерев’яного будинку традиційного марамороського типу у Тячеві, по вулиці Кошута, 32, який вважається найстарішим у місті.

Читати далі