Пошук

У лютому в Дубівській громаді народилося всього 7 малюків

Як повідомила керуюча справами виконавчого комітету Дубівської селищної ради Діана Михалчич, в останній місяць зими у населених пунктах громади народилося 7 дітей, з них 3 хлопчики і 4 дівчинки: Давид, Каріна, Дарина, Ксенія, Андрій, Тімур, Світлана.

Читати далі

Мешканку Дубового, яка народила четвірню, нарешті виписали з лікарні (ФОТО)

Іванко, Каролінка, Женька та Сашка – четверо малюків подружжя Кушнір з Тячівщини нарешті поїхали додому. Від народного депутата Василя Петьовки родина отримала візочки для малят

Читати далі

За січень у Дубівській громаді народилося 15 малюків

Як повідомила керуюча справами виконкому Дубівської селищної ради Діана Михалчич, у перший місяць 2021 року у громаді народилося 15 дітей, з них 8 хлопчиків і 7 дівчаток. Так, у Дубовому з’явилося на світ 6 малюків, у Калинах– 7 і у Красній – 2. Діткам дали такі імена: Сергій, Михайло, Амелія, Лаура, Олександр, Євгеній, Кароліна, Іван (2), Поліна, Василь (2), Діана, Ванесса, Тетяна.

Читати далі

На Тячівщину надійшло 125 "пакунків малюка" (ФОТО)

Вчора, 29 січня, в Тячівське управління соціального захисту надійшов вантаж з 125 пакунками малюка. Як повідомили в управлінні «пакунок малюка» можуть отримати батьки дітей, які народилися у січні 2021 року.

Читати далі