Пошук

Тячівська майстриня пряників, музикант-педагог Діана Шіллер – про роботу і захоплення

В рамках проекту «Постаті Тячівщини, що надихають», зініційованого Тячівською бібліотекою для дорослих, ми записали розмову з неординарною тячівчанкою – пряникаркою-«золоті руки» та музиканткою-педагогом Діаною Шіллер.

Читати далі

У Тячівській бібліотеці відбулася зустріч із майстринею пряників (ФОТО)

У Тячівській бібліотеці для дорослих стартувала серія зустрічей «Постаті Тячівщини, що надихають». В рамках проекту вчора, 19 квітня, гостею книгозбірні стала майстриня пряників-тячівчанка Діана Шіллер.

Читати далі

Воскові писанки чумалівської майстрині зачаровують візерунками (ФОТО)

Сьогодні, 15 квітня, у Тячівській бібліотеці для дорослих (директор – Інна Ключкей) відбулася виставка писанок із воску знаної на Тячівщині талановитої майстрині Світлани Криванич із Чумальова.

Читати далі

Майстриня з Калин вишила майже сотню картин та ікон з бісеру (ФОТО)

Знаною майстринею-вишивальницею є Тамара Магей з Калин. Напередодні Великодня жінка вишила близько 20 пасхальних рушників. І каже, що нині продовжує трудитися ще над двома виробами. А тим часом, її роботи розходяться, як гарячі пиріжки. А все тому, що жінка майструє неповторні вироби, вкладаючи у цю справу всю свою любов та доброту.

Читати далі

Майстриня з Нересниці створює різьблені свічки (ФОТО)

Свого часу Інна Слупко відкрила для себе цікаве і неординарне заняття – виготовлення різьблених свічок. Ця справа настільки припала до душі майстрині, що молода жінка взялася опановувати усі її тонкощі. Зараз нересничанка залюбки навчає цьому мистецтву усіх бажаючих. Каже: це зовсім не складно, головне – бажання.

Читати далі