Пошук

У Тячеві провели майстер-класи з народних ремесел (ФОТО)

14 вересня на площі Поштовій під час святкування Дня міста Тячів учні шкіл проводили майстер-класи під керівництвом своїх вчителів та за підтримки Управління освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Тячівської міської ради (Куць Марта Томашівна - організатор заходу).

Читати далі

У Тячеві вперше відбулися перегони немовлят (ВІДЕО)

У Тячеві окрім того, що голосували цієї неділі, ще й провели на Поштовій площі сімейний день. Майстер-класи, школа першої медичної допомоги, танцювальні колективи — та родзинкою цього свята стали перегони немовлят, які у Тячеві влаштували вперше.

Читати далі

Місцеві активісти готуються до фестивалю «З країни в Україну» у Тячеві (ФОТО)

2 серпня у Тячеві вперше відбудеться фестиваль під назвою «З країни в Україну» – масштабна культурно-просвітницька подія, яка проходить у маленьких містечках України, у програмі якої майстер-класи народних ремесел, демо-зона новітніх здобутків України, відкрита бібліотека, дитячі і юнацькі активні ігри, кінопокази найкращих зразків вітчизняного кінематографу, лекції для дорослих та дітей.

Читати далі

Дубівчанка у Празі робить зачіски та макіяж моделям подіуму (ФОТО)

Наталія Мотринець з Дубового ось вже понад 10 років чаклує над образами дівчат та жінок, роблячи їм вибагливі зачіски та мейкапи. Жінку добре знають дубівчанки, адже багатьом з них Наталія допомагала у створенні образу вишуканими фризурами та візажем. А робить вона це на високому професійному рівні. Адже, аби не відставати від модних тенденцій та вдосконалювати свої вміння, майстриня відвідала чимало майстер-класів відомих перукарів та стилістів по всій Україні.

Читати далі