Пошук

Туристам на замітку: що побачити в Брустурянському лісомисливгоспі (ФОТО)

Протягом останніх років лісівники Брустурянського лісомисливгоспу не тільки розширили території природно-заповідного фонду, а ще й відкрили десятки еколого-просвітницьких стежок. Ініціатором створення таких лісових маршрутів стало керівництво лісомисливгоспу. Підтримали таку ідею й у лісництвах, адже це дієвий метод співпраці з громадами, лісового просвітництва серед молоді та розвиток туризму.

Читати далі

У Мокрянському лісгоспі розпочато роботи з ліквідації наслідки водної стихії (ФОТО)

Після спаду великої води керівництво ДП «Мокрянське ЛМГ» розпочало роботи з ліквідації наслідків нещодавньої водної стихії. Відновлювальні роботи першочергово проводяться в Брадульському та Комсомольському лісництвах.

Читати далі

У Мокрянському лісгоспі повноводні гірські річки пошкодили лісові шляхи (ФОТО)

Як повідомили у Мокрянському лісгоспі, у зв?язку з паводком з 20-23 червня у держлісфонді ДП «Мокрянське ЛМГ» пошкоджено лісових доріг загальною протяжністю близько 2 км у Брадульському, Комсомольському, Мокрянському та Усть-Чорнянському лісництвах.

Читати далі

Паводок завдав збитки Брустурянському лісгоспу

У ДП "Брустурянське ЛМГ" у наслідок паводку у лісовому фонді знищено 2 мости і 2 пошкоджено. Потоками води знесено 100 погонних метрів підпірних стінок і у 20 місцях протяжністю 3 кілометри знищено дорогу лісогосподарського призначення.

Читати далі