Пошук

Закарпатка, яка працює лікарем-анестезіологом у Чехії, розповіла про досвід лікування хворих на COVID-19

Молода лікарка-анестезіолог Вікторія Бігунець з Дубового ось вже два роки працює у крайовій лікарні чеського містечка Хеб. Вікторія Сергіївна зазначає, що працювати лікарем за кордоном була її мрія ще зі студентських років. І зараз дуже задоволена, що зуміла домогтися бажаного. У Чеській Республіці пані Вікторія зуміла розкрити та покращити свої професійні якості. А ще здобула неоціненний досвід протидії коронавірусу. Адже з початку епідемії у лікарні, де працює дубівчанка, почали приймати та лікувати чехів, що занедужали на Ковід-19. Тож у розмові з Вікторією Бігунець про специфіку чеської медичної системи та лікування пацієнтів на Ковід-19.

Читати далі

Як лікують хворих на Ковід-19, розповіла завідувач інфекційного відділення Тячівської районної лікарні

Під час пандемії Ковіду-19 медики інфекційного відділення КНП «Тячівська районна лікарня» опинились «на передовій» боротьби з коронавірусною інфекцією.

Читати далі

Житель Тячівщини не може отримати результатів ПЛР тестів

Пан Сергій симптоми Ковід-19 у себе виявив ще наприкінці березня. Звернувся до сімейного лікаря і той направив його на обстеження. Висока температура, кашель і хрипи в легенях спонукали медиків розмістити хворого на стаціонар до Тячівської районної лікарні. Додамо, що перед поступленням до медустанови на прохання самого пацієнта був проведений експрес-тест, який показав негативний результат.Пролікувавшись кілька днів в стаціонарі і потрохи одужуючи пан Сергій отримав дозвіл від лікаря на продовження лікування вдома

Читати далі

Обережно, шахраї: МОЗ просить не купувати "ліки від коронавірусу"

В мережі з‘являються рекламні оголошення, у яких пропонується придбати нібито засоби для лікування та профілактики коронавірусу COVID-19. МОЗ України закликає українців не довіряти цій інформації та не купувати сумнівні препарати.

Читати далі

Повна відмова від поцілунків і рукостискань: як запобігти поширенню коронавіруса

Ситуація з поширенням коронавіруса в світі щодня загострюється — підступна інфекція, проти якої немає ефективного лікування і вакцини, дісталася майже до кожного куточка нашої планети, включно з Україною. Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію і звернулася до всього світу з настійним закликом вживати заходів захисту від коронавіруса.

Читати далі