Пошук

Голова спілки чорнобильців Тячівщини Микола Ковальчук: «Такої байдужості місцевої влади до ліквідаторів ще ніколи не було»

26 квітня в Україні вшановували 35-ту річницю аварії на Чорнобильській АЕС. На Тячівщині нараховується понад 120 людей, які постраждали від наслідків цієї жахливої трагедії. Половина з них – це люди, які ціною власного здоров’я захищали не лише Україну, а й Європу від згубного впливу радіації.

Читати далі

35-і роковини Чорнобильської катастрофи: у Тячеві відбулося пам’ятне зібрання з нагоди скорботної дати (ФОТО)

Сьогодні у Тячеві вшанували 35-у річницю катастрофи на Чорнобильській АЕС. У зустрічі з нагоди пам’ятної дати, яка відбулася у художній галереї, взяли участь представники місцевої влади, ліквідатори аварії на ЧАЕС, учнівська молодь.

Читати далі

«Дозиметри на одязі зашкалювали від радіації» – ліквідатор із Тячівщини про роботу в Чорнобилі

Вчора, 26 квітня, в Україні відзначили 34-ту річницю найжахливішої катастрофи ХХ століття – аварії на Чорнобильській АЕС. Як наслідок – понад 4 мільйони людей зазнали опромінення. Багато з них і зараз страждають від невиліковних недуг, завданих непомірними дозами радіації. Непоправної шкоди здоров’ю зазнали ліквідатори наслідків аварії.

Читати далі

У Тячеві вшанували ліквідаторів на Чорнобильській АЕС (ФОТО)

У середу, 18 грудня, в картинній галереї ім. Ш.Голлоші відбувся круглий стіл з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначається 14 грудня у зв'язку із закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Читати далі

У Тячеві вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії (ФОТО)

Сьогодні, 13 грудня, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у Тячівській галереї ім.Ш.Голлоші відбулося пам’ятне зібрання. У заході взяли участь ліквідатори з Тячівщини, представники районної та міської влади, працівники культури району.

Читати далі