Пошук

Голова спілки чорнобильців Тячівщини Микола Ковальчук: «Такої байдужості місцевої влади до ліквідаторів ще ніколи не було»

26 квітня в Україні вшановували 35-ту річницю аварії на Чорнобильській АЕС. На Тячівщині нараховується понад 120 людей, які постраждали від наслідків цієї жахливої трагедії. Половина з них – це люди, які ціною власного здоров’я захищали не лише Україну, а й Європу від згубного впливу радіації.

Читати далі

У Грушові вшанували ліквідатора аварії на ЧАЕС (ФОТО)

26 квітня, в рамках вшанування 35-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС, у с.Грушово Тересвянської територіальної громади відбулася зустріч із місцевим ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС Михайлом Козичарем.

Читати далі

35-і роковини Чорнобильської катастрофи: у Тячеві відбулося пам’ятне зібрання з нагоди скорботної дати (ФОТО)

Сьогодні у Тячеві вшанували 35-у річницю катастрофи на Чорнобильській АЕС. У зустрічі з нагоди пам’ятної дати, яка відбулася у художній галереї, взяли участь представники місцевої влади, ліквідатори аварії на ЧАЕС, учнівська молодь.

Читати далі

Ліквідатор аварії на ЧАЕС, тячівець Володимир Куцин: «Тоді ніхто не знав, чи повернемось…»

Сьогодні, у 35-ту річницю аварії Чорнобильській АЕС, ми поспілкувались з учасником ліквідації наслідків найжахливішої катастрофи ХХ століття – тячівським ліквідатором, лікарем Володимир Куцином.

Читати далі

Очільник Закарпатської ОДА вручив відзнаки чорнобильцям краю (ФОТО)

14 грудня, урочисті заходи з нагоди вшанування ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи відбулися у камінному залі ОДА, де голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров та голова ОДА Анатолій Полосков вручили відзнаки чорнобильцям краю.

Читати далі