Пошук

Директор КНП «ЦНМСД» Тетяна Лебедєва: «Подолати пандемію зможемо, якщо кожен буде дотримуватися карантинних заходів»

Наразі Тячівський район знаходиться у «помаранчевій» карантинній зоні, а лікарі щодня продовжують реєструвати випадки захворювання на Ковід-19 серед місцевого населення. Тож яка наразі епідеміологічна ситуація у районі та у яких населених пунктах побільшало інфікованих, говоримо з директором КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяною Лебедєвою.

Читати далі

Перепланували, відремонтували та закупили нове обладнання: у Нижній Апші відремонтували лікарню (ВІДЕО)

Медзаклад розрахований на 20 ліжок. Серед пацієнтів, яких лікуватимуть, як дорослі так і діти. Відтепер медпрацівники мають все необхідне, щоб вчасно, а головне якісно надавати медичні послуги мешканцям навколишніх сіл.

Читати далі

У Тячівській районній лікарні розпочали капремонт приміщень під відділення екстреної меддопомоги

У Тячівській районній лікарні сьогодні стартує капітальний ремонт з переплануванням першого поверху акушерсько-гінекологічного корпусу під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. Про це повідомив директор КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич.

Читати далі

У Нижній Апші після капітального ремонту відкрили лікарню

В селі Нижня Апша на Тячівщині капітально відремонтували та устаткували лікарню – силами місцевої влади, підприємців та небайдужих мешканців. Кажуть: ремонту чекали майже сорок років.

Читати далі

Лікар Іван Собчук понад півстоліття присвятив медицині

Днями знаний лікар Дубового Іван Полікарпович Собчук відзначив славний особистий ювілей – 80-ліття. З цієї нагоди медика привітали в.о.селищного голови Василина Руснак та секретар виконкому Діана Михальчич. Від громади селища та пацієнтів вони подякували Івану Полікарповичу за багатолітній труд і відданість медицині та вручили Подяку і квіти.

Читати далі