Пошук

В Тячівській ОТГ планується впровадити Конкурс соціальних молодіжних проєктів

Вже на наступному пленарному засіданні сорокової (позачергової) сесії сьомого скликання Тячівської міської ради депутати розглядатимуть питання про проведення в 2021-2024 роках конкурсу молодіжних проєктів соціальної дії у вигляді пітчингу Активних громадян у Тячівській ОТГ. Ініціаторами створення такого конкурсу є молодіжна рада Тячівської міської ради за підтримки Британської Ради в Україні через партнерську організацію – громадську організацію «Молодіжна платформа».

Читати далі

Дубівчанка взяла участь конкурсі краси «Miss Eurasia» (ФОТО

Андріана Декет з Дубового вже вдруге взяла участь у міжнародному конкурсі краси. Так, тогоріч вперше спробувала свої сили у «Miss Europe Continental-2019», що проходив в Дубаї, де представляла Україну. А цьогоріч, у вересні, дівчина була учасницею континентального конкурсу краси «Miss Eurasia». На цей раз дубівська красуня представляла вже Чеську Республіку.

Читати далі

Книга «Живі двері…» Тетяни Грицан-Чонки серед «Кращих книг України 2019-2020»

На виставці , яку підготувала Одеська національна наукова бібліотека, представлено понад три десятки книжок, які вийшли у видавництвах України протягом останнього року і стали переможцями різноманітних престижних конкурсів та літературних рейтингів. Серед них є й роман-есе «Живі двері…» Тетяни Грицан-Чонки з Красної.

Читати далі

Книга «Живі двері…» Тетяни Грицан-Чонки серед «Кращих книг України 2019-2020»

На виставці «Краща книга України 2019-2020», яку підготувала Одеська національна наукова бібліотека, представлено понад три десятки книжок, які вийшли у видавництвах України протягом останнього року і стали переможцями різноманітних престижних конкурсів та літературних рейтингів. Серед них є й роман-есе «Живі двері…» Тетяни Грицан-Чонки з Красної. На виставці «Краща книга України 2019-2020», яку підготувала Одеська національна наукова бібліотека, представлено понад три десятки книжок, які вийшли у видавництвах України протягом останнього року і стали переможцями різноманітних престижних конкурсів та літературних рейтингів. Серед них є й роман-есе «Живі двері…» Тетяни Грицан-Чонки з Красної.

Читати далі