Пошук

Колядники з Дубового завітали до лісівників (ФОТО)

Сьогодні, 14 січня, у день Святого Василя, церковна коляда Свято-Троїцького храму з Тячівського району, с. Дубове, завітали з колядками до лісівників у Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Читати далі

На Тячівщині волонтери й ветерани колядували на безпілотник для ЗСУ (ФОТО)

На Тячівщині учасники бойових дій разом із волонтерами десять годин співали різдвяні колядки. Ініціаторами святково-благодійної акції стали ветерани російсько-української війни, добровольці та волонтери – активісти ГО «Учасників революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність» із Тячівщини. Виконували повстанську коляду «Над полями України», зичили, щоб український народ звільнився від ярма, кращої долі для України, Божого благословіння.

Читати далі

Старожил з Дубового майструє вертепи та грає на сопілці колядки (ФОТО)

Творче і незвичне захоплення має один з найстаріших мешканців Дубового – 89-літній Іван Сойма. Незважаючи на свій поважний вік, він досі з великим натхненням трудиться над створенням вертепів, пише коломийки та грає на сопілці.

Читати далі

У Дубовому в минулому столітті діяла колоритна церковна коляда

Різдво було і залишається чи не найшанованішим святом у нашому краї. Зберегло воно свою сакральність і серед дубівчан. Адже колядницькі гурти - і церковні, і народні - у різдвяні дні ходять від хати до хати, прославляючи народження Сина Божого. У кожній оселі колядникам радіють як малеча, так і дорослі.

Читати далі

Зберігаючи прадавні традиції: музикант Володимир Брай з колективом відзняли фільм «Закарпатський Святвечір» (ФОТО)

Аби прадавні традиції святкування Рідзва Христового не забувало сучасне покоління, дубівчанин, директор будинку культури с.Біловарці, заслужений артист естрадного мистецтва України – Володимир Брай разом зі своїми колективами – «Бренд душі» та «Закарпатські русини» – відзняли невеликий музичний фільм «Закарпатський Святвечір».

Читати далі