Пошук

У Дубовому сельчани викидають мертвих тварин та протухлі ковбаси на кладовище (ФОТО)

Про прикрий інцидент нашому виданню розповіла місцева мешканка. За словами жінки, днями вона прийшла на цвинтар, аби віддати шану покійним родичам, і на території кладовища помітила купи сміття, де була туша мертвої собаки.

Читати далі

На Тячівщині введено особливі умови відвідування кладовищ в поминальні дні (ДОКУМЕНТ)

Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації - в.о. голови райдержадміністрації Михайла Полажинця від 23.04.2020 №9 «Про заходи із протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні».

Читати далі

У Красній збереглось фронтове поховання часів Першої світової війни (ФОТО)

На місцевому кладовищі с. Красна спочивають 14 невідомих інтернаціональних солдат часів Першої світової війни. Могили розміщені на території так званого «старого» цвинтаря.

Читати далі

Приречені іржавіти: неподалік закарпаття роташоване "кладовище" конфіскованих євроблях (ФОТО)

Щоб уникнути штрафів та сплати мита, власники євроблях стали масово залишати їх в прикордонних селах Європи, кидаючи автівку напризволяще. Крадії розбирають їх на запчастини, або продають за копійки.

Читати далі

У Тячеві впорядковували старе кладовище (ФОТО)

Як повідомляють в угорській Асоціації збереження військової та культурної спадщини «Відязок» («Vigyazok»), тривають роботи з облаштування меморіального парку на території старого римо-католицького та реформатського кладовища у центрі Тячева.

Читати далі