Пошук

У Тячеві провели «День кар’єри» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 24 жовтня, у Тячеві, на площі Поштовій, проведено «День кар’єри», який організував Тячівський районний центр зайнятості. Участь у заході взяли старшокласники загальноосвітніх шкіл Тячівської ОТГ, безробітні, шукачі роботи, соціальні партнери, роботодавці.

Читати далі

У Тячеві проведуть «День кар’єри»

24 жовтня Тячівським районним центром зайнятості буде проведено «День кар’єри» за участю старшокласників загальноосвітніх шкіл Тячівської ОТГ, безробітних, шукачів роботи, соціальних партнерів, роботодавців, представників органів влади, місцевого самоврядування, засобів масової інформації.

Читати далі

У Тячеві проведуть День кар’єри

Як повідомили у Тячівському районному центрі зайнятості, у Тячеві з метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості буде організовано «День кар’єри».

Читати далі

У Дубовому влаштували «Ярмарок кар’єри» (ФОТО)

25 жовтня 2018 року Тячівським районним центром зайнятості організовано та проведено профорієнтаційну зустріч під назвою «Ярмарок кар’єри» для учнів 8-10 класів Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст., 8–9 класів Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. № 1, Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. № 2 та безробітних з числа молоді віком до 35 років.

Читати далі

Молоді Тячівщини розповіли про обласний конкурс бізнес-ініціатив (ФОТО)

Вчора у Тячівському районному центрі зайнятості, а сьогодні – в адмінприміщенні РЦЗ у Дубовому молодим людям, які шукають роботу, представили відкритий молодіжний конкурс «Бізнес Ініціатива Закарпаття», організаторами якого є Громадська організація «Молодіжні ініціативи Закарпаття», УжНУ, Центр кар’єри УжНУ.

Читати далі
  • 1