Пошук

Кондитер з Дубового після виходу на пенсію створює оригінальні вишиті картини (ФОТО)

Коли кажуть про покликання людини, то найчастіше мають на увазі мистецьку чи інтелектуальну діяльність, які потребують вияву творчих здібностей. Однак креативність можна виявляти і в нібито звичній, повсякденній матеріальній, ремісничій діяльності. Наприклад, у кондитерській справі.

Читати далі

Художник і вчитель Шімон Голлоші: «Свої кращі картини я написав у Тячеві»

Однією з найяскравіших і найталановитіших постатей в історії Тячева є угорський, вірменського походження, художник, графік та авторитетний педагог – засновник нодьбанської школи живопису Шимон Голлоші. Народився 2 лютого 1857 у м.Сігет (Сіґету-Мармацієй), Румунія, а відійшов 8 травня 1918 року в Тячеві – місті, де створив унікальну мистецьку колонію на березі Тиси і яке стало останнім життєвим прихистком таланта.

Читати далі

Майстриня-керамістка з Тячева створює авторські гончарні вироби (ФОТО)

Оригінальний керамічний посуд – макітри, маслянки, підноси, тарілки, чашки, реалістичні об’ємні картини, кумедні мультяшні герої й казкові персонажі – фантазія талановитої тячівської майстрині-керамістки Тетяни Нікішкіної направду безмежна. Кожний такий виріб неповторний, у ньому – тепло й енергія рук авторки, частинка душі. А ще такі речі виготовлені з натуральних матеріалів, практичні і довго служать.

Читати далі

У Тячівській картинній галереї ім. Ш.Голлоші презентовано виставку осінніх пейзажів (ФОТО)

Вчора, 25 жовтня, у Тячівській картинній галереї імені Ш.Голлоші відбулося відкриття виставки робіт художників та аматорів, написаних під час обласного пленеру в Усть-Чорній 12-14 жовтня.

Читати далі