Пошук

22 січня у Тячеві відзначатимуть День Соборності України та 75-ї річницю утворення Закарпатської області у складі України

22 січня 2021 року о 10.00 у місті Тячів з урахуванням карантинних обмежень відбудеться покладання квітів до пам’ятника видатному українському поету, прозаїку, драматургу, Т.Г.Шевченка.

Читати далі

Локдаун у Тячеві: обмеження не для всіх

З 8 по 24 січня в Україні діє посилений карантин. Згідно з Постановою Кабміну, введено додаткові протиепідемічні заходи. Зокрема, заборонено роботу кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос); кінотеатрів, театрів; фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів; торговельно-розважальних центрів (дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією); торгівля непродовольчими товарами (робота непродовольчих ринків); будь-які розважальні, спортивні чи культурні масові заходи; відвідування усіх закладів освіти будь-якої форми власності, крім дитячих садочків.

Читати далі

У Тячівському РАЦСі розповіли про народжуваність і смертність 2020 року

2020 рік багатьом запам’ятається не з найкращого боку. Передусім, через пандемію Ковід-19, що спричинила чимало карантинних обмежень, масковий режим та соціальне дистанціювання. Усе це відобразилося на демографічній ситуації у районі. Тож яким видався минулий рік у цьому плані – розповіли у Тячівському відділі РАЦС.

Читати далі

Ковід на Тячівщині: післясвятковий ріст захворюваності ще попереду

8 січня в Україні набув чинності локдаун, або ж посилений карантин, мета якого – запобігти швидкому поширенню коронавірусної інфекції. Якою ж наразі є ситуація з захворюваністю на ковід на Тячівщині – з’ясовуємо у лікарів.

Читати далі