Пошук

Сусідня Румунія відкриває пляжі та ресторани

З 1 червня в країні послаблять карантинні обмеження: відкриються пляжі й ресторани, частково відновиться міжнародне сполучення, дозволять масові заходи просто неба за участі до 500 осіб і спортивні заходи (без глядачів).

Читати далі

Транспорт, спортзали, готелі: на Закарпатті нарешті послаблюють карантин з 1 червня

Це стало можливим завдяки тому, що кількість нових випадків СОVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення в області становить 11,48 (при заявленому показнику не більше 12 осіб на 100 тисяч населення).

Читати далі

Завідувач Широкулузького ДНЗ: «Дистанційне навчання стало тестом для вихователів на вміння креативно мислити»

З 12 березня рішенням Уряду в Україні було запроваджено карантин для усіх закладів освіти. Тож виші, школи та дитсадки закрились для відвідування здобувачів освіти, а навчально-виховний процес став дистанційний.

Читати далі

Начальник Дубівського бюро правової допомоги консультує: неоплачувана відпустка на час карантину – право чи обов’язок працівника?

Розмова про таку відпустку була б дещо іншою, якби Верховна рада України, Законом № 530-IX не доповнила оперативно ст. 26 Закону України "Про відпустки" (далі — Закон про відпустки) новою нормою. Вона звучить так: "У разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" термін перебування у відпустці без збереження заробітної плати на період карантину не включається у загальний термін, встановлений частиною першою цієї статті".

Читати далі