Пошук

На посаду першого заступника голови Тячівської РДА претендує колишній помічник судді

30 червня в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, оприлюднено декларацію за 2019 рік Олександра Юрійовича Шевері як кандидата на посаду першого заступника голови Тячівської районної державної адміністрації.

Читати далі

Новим Міністром охорони здоров’я України призначено Максима Степанова

Сьогодні, 30 березня, Верховна Рада України на позачерговому засіданні призначила Максима Степанова новим Міністром охорони здоров'я України. Його кандидатуру підтримали 246 народних депутатів.

Читати далі

З’явився ще один кандидат на посаду голови Тячівської РДА

21 листопада в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на сайті НАЗК оприлюднено декларацію, а 22 листопада – виправлену декларацію кандидата на посаду голови Тячівської райдержадміністрації Тімура Сергійовича Аверіна.

Читати далі

На посаду голови Тячівської РДА претендує 41-річний мільйонер та екс-міліціонер

Днями на сайті НАЗК, в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, оприлюднено декларацію кандидата на посаду голови Тячівської райдержадміністрації Андрія Васильовича Бібна.

Читати далі

Стало відомо, хто отримав звання «Почесного громадянина міста Тячева-2019»

За рішенням 33-ї сесії Тячівської міської ради сьомого скликання, звання «Почесний громадянин міста Тячів» у 2019 році присвоїли Станіславу Дерену, кандидатуру якого напередодні погодив виконком Тячівської міськради.

Читати далі