Пошук

Закарпатцям на замітку: чьогодні працюватиме "гаряча" телефонна лінія з керівництвом області

У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупиненням особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, у вівторок, 2 березня 2021 року, в облдержадміністрації діятиме пряма телефонна лінія «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до заступника голови обласної державної адміністрації Іштвана Петрушки з особистих питань.

Читати далі

Кадри, вирубки, робота та екологія: у Тячеві обговорювали питання лісової галузі (ВІДЕО)

У Тячівській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова з керівниками та лісничими лісогосподарських підприємств Тячівщини – Брустурянського, Мокрянського та Тячівського, а також підприємцями, які займаються переробкою та заготівлею лісу, за участі керівництва Усть-Чорнянської громади та району.

Читати далі

У Тячеві вшанували учасників боїв за Дебальцево (ФОТО)

18 лютого, з нагоди шостої річниці виводу військ із Дебальцевого, у Тячівській галереї імені Шімона Голлоші відбулася зустріч з учасниками тих буремних військових подій. У залі зібралися місцеві учасники бойових дій на сході України, представники міської та районної влади, школярі.

Читати далі

У Тячеві голова Закарпатської ОДА зустрівся з лісівниками та лісопідприємцями (ФОТО)

16 лютого у Тячівській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова з керівниками та лісничими лісогосподарських підприємств Тячівщини – Брустурянського, Мокрянського та Тячівського, а також підприємцями, які займаються переробкою та заготівлею лісу, за участі керівництва Усть-Чорнянської громади та району.

Читати далі

У Тячеві відбувається зустріч голови Закарпатської ОДА з керівниками лісгоспів та підприємців-деревообробників району (ФОТО)

У Тячівській РДА відбувається зустріч голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова з керівниками лісгоспів та підприємців-деревообробників району.

Читати далі