Пошук

Зелений туризм Тячівщини – на карантині: садиба «Кришталева хатина» готується до літнього сезону

Через карантинні обмеження по всій країні так чи інакше бізнес зазнав збитків. Негативно позначився карантин й на зеленому туризмі Тячівщини. Адже вже більше місяця до садиб не навідуються відпочивальники, відтак власники позбавлені прибутку.

Читати далі

Закарпатські митники вилучили 19 «IPhone 11» (ФОТО)

Водій автомобіля «Volkswagen», громадянин України, прибув у пункт пропуску «Дяково-автомобільний» смугою руху «зелений коридор». В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянина працівники митниці виявили валізу із 19 телефонами «IPhone 11», різних моделей та кольорів.

Читати далі

Напередодні Різдва закарпатські митники вилучили спортивне харчування на суму понад 300 тис грн, приховане у тайниках (ФОТО)

Українець повертався з Угорщини і проходив митне оформлення та контроль на митному посту «Тиса» по каналу «зелений коридор».

Читати далі

Закарпатські лісівники активно розвивають зелений туризм (ФОТО, ВІДЕО)

Яскравим прикладом цього слугує високогір'я Тячівського та Рахівського районів. Тут, на межі Брустурянського та Ясінянського лісомисливських господарств лісівники відновили історичну Брусилівську дорогу, яка була зведена у роки Першої світової війни, понад 100 років тому.

Читати далі