Пошук

Директор КНП «ЦПМСД» Тетяна Лебедєва – про зміни у сільській медицині Тячівщини, будівництво амбулаторій та ситуацію з коронавірусом

30 червня відбулося перше пленарне засідання 27-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. Одним із питань порядку денного став звіт директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяни Лебедєвої.

Читати далі

У Тячівській районній лікарні перебувають 44 пацієнти з важкою пневмонією

Як зазначив директор КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич під час звітування на засіданні 27-ї сесії Тячівської районної ради 30 червня, ситуація у медзакладі невтішна. Якщо у березні до лікарні було госпіталізовано трьох хворих на Ковід-19, у квітні – на лікуванні перебувало 8 таких пацієнтів, у травні – 7 хворих, то з 19-го червня картина кардинально змінилася.

Читати далі

Готовність медзакладів області до епідемії

Представники влади Закарпаття на всіх брифінгах запевняють, що вживають необхідні заходи щодо протидії поширенню коронавірусу у краї і звітують про готовність медзакладів до епідемії. Очільниця департаменту охорони здоров’я Єлизавета Біров на останньому брифінгу підтвердила – у краї 174 наркозно-дихальні апарати, з них 94 – апарати штучної вентиляції легень, з яких 83- середнього класу і лише 11 –вищого експерт класу. ЧИ достатньо їх на випадок епідемії?

Читати далі