Пошук

На Закарпатті затримали митника, який вимагав 4000 доларів США за незаконний експорт сигарет до ЄС

Викрили правопорушника оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області Національної поліції спільно з колегами-правоохоронцями.

Читати далі

На Закарпатті СБУ попередила нелегальне вивезення за кордон комплектуючих до військових літаків (ФОТО)

Служба безпеки України попередила незаконне переміщення через митний кордон товарів подвійного призначення, що підлягають обов’язковому експортному контролю.

Читати далі

У міжвоєнні часи закарпатський сир експортували до Європи (ФОТО)

У 1928 році наші земляки возили сир, масло та інші продукти молочарства на міжнародну виставку тоді ще у Чехословаччину. Продукти поїздом везли спочатку до Будапешта, а потім у Прага де і відбулась VІІІ господарська виставка.

Читати далі

Закарпатською митницею цьогоріч оформлено товарів майже на 2 млрд доларів США

Зовнішньоекономічну діяльність на Закарпатській митниці ДФС протягом січня-жовтня 2019 року здійснювали 2246 суб’єктів господарювання. Впродовж десяти місяців суб`єктами господарської діяльності оформлено товарів на суму 77,6 млрд грн. З них імпортовано товарів на суму більше 43,97 млрд грн, експортовано на суму 33,67 млрд грн.

Читати далі

Політичні партіі, які мають усі шанси пройти до ВР, готові замінити мораторій на експорт лісу

4 політичні партії, які мають шанси пройти у Верховну Раду наступного скликання, готові замінити мораторій на експорт лісу-кругляка іншим захисним інструментом.

Читати далі