Пошук

У Тячеві провели відкриту екскурсію (ФОТО)

В неділю, 15 березня, у Тячеві відбулася відкрита екскурсія на тему «Тячівщина і весна народів». Провів її професор УжНУ Федір Шандор. Пізнавальна мандрівка була присвячена подіям 15 березня 1848 року – революції в Угорщині та 15 березня 1939 року – подіям Карпатської України.

Читати далі

Учні шкіл Тячівської ОТГ представили нашу громаду на обласному святі «Відкриття Новорічної ялинки» в Ужгороді (ФОТО)

19 грудня 2019 року учні закладів загальної середньої освіти Тячівської ОТГ представили нашу громаду на обласному святі «Відкриття Новорічної ялинки» в м. Ужгород. Програма даного свята складалася з декількох заходів, а саме:

Читати далі

Вихованці Дубівської ДШМ побували на концерті симфонічного оркестру в Ужгороді (ФОТО)

13 листопада викладачі Дубівської ДШМ - В.І.Лапчак, Н.І.Калинич, І.В.Гарагаль, Л.Ю.Михалчич разом з вихованцями побували на концерті симфонічного оркестру під керівництвом диригента Раміра Аріста, що проходив у Закарпатській обласній філармонії.

Читати далі

Для Тячівських школярів провели пізнавальну екскурсію у місцевому відділку поліції (ФОТО)

Для учнів навчальних закладів Тячівського району правоохоронці організували заняття на правову тематику, а також провели екскурсії відділком поліції.

Читати далі

Період екскурсій: п’ятикласники в Усть-Чорній зіграли на органі, а у Красній відвідали хатинку зі скляних пляшок (ФОТО)

У суботу, 26 жовтня, учні 5-А класу Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст разом з вчителями здійснили першу навчальну екскурсію рідним краєм та відвідали цікаві локації в Усть-Чорній та Красній.

Читати далі