Пошук

Закарпатці задекларували понад чверть мільярда гривень доходів

З початку деклараційної кампанії в Закарпатській області громадяни подали 1885 декларацій про майновий стан і доходи. Загальний задекларований платниками податків дохід, отриманий у 2020 році, складає 258 млн 428 тис грн. Про це на брифінгу повідомив журналістам Ігор Орос, заступник начальника Головного управління ДПС у Закарпатській області.

Читати далі

Закарпатцям на замітку: як уникнути оподаткування іноземних доходів

Головне управління ДПС у Закарпатській області нагадує, що об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) резидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи - доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

Читати далі

Майже половина мешканців Чехії через карантин втратила велику частину своїх доходів

У Чехії, де уряд має намір знову запровадити режим надзвичайного стану через епідемію коронавірусу, пересічних громадян турбує як вижити у цій непростій ситуації.

Читати далі

Закарпатці сплатили понад 1,7 млрд грн ПДФО

Упродовж першого кварталу цього року із доходів жителів Закарпатської області перераховано 1 млрд 72 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Приріст цього платежу до січня-березня 2019 року склав плюс 87,6 млн гривень.

Читати далі

Понад 700 млн грн ПДФО сплатили закарпатці зі своїх доходів

Як інформують в Головному управлінні ДПС у Закарпатській області, за січень-лютий 2020 року платники податків Закарпаття сплатили до бюджету понад 704 млн грн податку на доходи фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 60,4 млн гривень.

Читати далі