Пошук

На двох – 184 роки: двійня довгожителів із Тячівщини відзначає день народження

Сьогодні, 19 березня 2021 року, свій 92-ий день народження відзначають довгожителі-двійнята з Тячівщини Петро Васильович Богдан та Надія Василівна Шобей. Народились вони у далекому 1929 році. Всього у сім’ї було семеро дітей.

Читати далі

Василина Бурса із Закарпаття відзначила 101 день народження (ФОТО)

Жителька Закарпаття Василина Бурса відсвяткувала свій 101-ий рік. 21 січня в їй виповнився 101 рік. Народилась вона і провела все життя в селищі Виликий Бичків. Життєвий шлях в жінки легким не був,розповідають її рідні,проте сама вона не скаржиться,каже,працювала багато,а в праці – сила і успіх.

Читати далі

Василина Бурса з Рахівщини відсвяткувала 100-й День народження (ОНОВЛЕНО: ФОТО, ВІДЕО)

21 січня 2020 року відзначила поважний сторічний ювілей жителька Великого Бичкова Бурса Василина Паньківна. Зі столітнім ювілеєм пані Василину привітав голова Великобичківської селищної ради Йосип Божук, голова Рахівської РДА Віктор Медвідь, а помічник народного депутата Василя Петьовки вручив ювілярці цінний подарунок та передав вітання від імені народного депутата.

Читати далі

Олена Зарева із Закарпаття відзначила 100 років з дня народження (ФОТО)

Закарпатська область поповнилася ще одним столітнім ювіляром – 100 років з дня народження візначачила Олена Зарева із Пузняківців, Мукачівського району. Іменинницю привітали і від імені народного депутата України Василя Петьовки.

Читати далі