Пошук

Тячівські поліцейські "на гарячому" затримали місцевого наркоторгівця (ФОТО, ВІДЕО)

Поліцейські затримали зловмисника в момент передачі забороненого «товару» своєму клієнту вчора, 22 січня.Правоохоронці встановили місце, де мала відбутися передача та попередили спробу поширити небезпечні речовини.

Читати далі

Тячівець виловив у Тисі велетенського сома (ФОТО)

Удача посміхнулася рибаку з Тячева Степану Почаї. Чоловік виловив у Тисі біля Виноградова сома довжиною майже півтора метра. Вагу екземпляра визначити не було можливості, бо електронні ваги на таку масу не розраховані. Але, як каже рибак, здобич важить не менше 20 кг, а довжина рибини від щелепи до кінчика хвоста – трохи більше 1,4 м.

Читати далі

Станом на 10 годину 19 березня на Закарпатті не зафіксований жоден випадок COVID-19.

На стаціонарному лікуванні перебувають 7 осіб з підозрою на випадок гострої респіраторної хвороби COVID-19, всі особи повернулись з країн, де зареєстрована місцева передача вірусу в межах громади.

Читати далі

У Тячеві відрестаровану реформатську церкву урочисто передадуть прихожанам

В неділю, 17 листопада, о 15.00 у реформатській церкві Тячева відбудеться урочиста передача відреставрованої будівлі громаді. Упродовж 2016-2019 років за сприяння фонду ім. Ласло Телекі у храмі були проведені реставраційні роботи в рамках плану Ромера Флоріса.

Читати далі