Пошук

6 кращих продуктів для зміцнення легенів в сезон небезпечних інфекцій

У сезон розгулу грипу, простудних захворювань і нової коронавірусної інфекції COVID-19 особливо сильно ризикують легені, які стають головною мішенню небезпечних недуг. Як їх захистити?Існують продукти, що підтримують і оздоровлюють легені за рахунок речовин, які містяться в них. Обов’язково включайте їх в раціон зараз – їх споживання зміцнює парний орган, роблячи його більш стійким до небезпечного впливу патогенних мікроорганізмів.

Читати далі

Тячівська міська рада звертається до жителів громади, які приїхали з-за кордону

Шановні жителі Тячівської громади, якщо Ви приїхали з- за кордону (немає значення звідки саме ), навіть, якщо у Вас нема симптомів по типу застуди / грипу, - будь ласка, зателефонуйте своєму сімейному лікарю та проінформуйте його щодо свого місця перебування. Лікар оцінить ситуацію та скоригує Ваші подальші дії!

Читати далі

Відбулося чергове засідання протиепідемічної комісії при РДА

10 лютого в Тячівській РДА під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Михайла Полажинця, відбулося чергове засідання протиепідемічної комісії при райдержадміністрації на якому розглянуто питання про заходи профілактики гострих респіраторних вірусних захворювань, в тому числі грипу, в епідемічний сезон.

Читати далі